Öz Kalecik Un Ve Yem Sanayi Ticaret A.Ş

Un dendiği zaman ilk akla gelen kalecik un 1980 yılından bu zamana kadar gelişen teknolojiye uygun şekilde sürekli kendini geliştirerek kaliteden ödün vermeden üretime ve hizmet vermeye devam etmektedir.

2020 yılının sonunda el değiştirerek üretime ve hizmete Öz Kalecik Un Ve Yem San. Tic. A.Ş, eski değerini ve yeni gelişen teknolojisini birleştirerek en son kalite standartlarına uygun KALECİK UN markasını yenileyerek KALEİÇİ UN markasıyla aralıksız çalışmalarına devam etmektedir.

 

10.000 m2’lik alana sahip, yıllık üretim kapasitesi 71.000 ton olan un fabrikamız, 434 m2 kapalı alanıyla, makina tesisatları ve Türkiye’de çok az bulunan özel taş değirmen sistemi ile üretim ve hizmet yapmaktadır.

 

Öz Kalecik un kurumsal yaklaşımı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sektörünün saygın markalarından biri ve AD Şirketler grubunun bir parçasıdır.

Bilimin tüm imkanlarında çalışan eğitimli ve deneyimli kadrosuyla arge ve inovasyon faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Sektördeki gelişimleri yakinen takip edip, sektördeki gelişime katkı sağlamaktadır.

Her geçen gün gelişen ürün yelpazesi ile müşteri memnuniyetini arttırmaya ve Türkiye ekonomisine katkı sağlayama devam etmektedir.